Trendhout Refter XL
Trendhout Refter XL koop je bij Bestrating.nl, officieel dealer van Trendhout. De Refter XL is een Douglas buitenverblijf met een plat dak en een overstek aan de voorzijde. Je kiest uit drie dieptes en breedtes van 3,10 tot 14,40 meter. Van een overkapping boven je zitplek tot een tuinkantoor met overkapping van 12 meter breed: de Refter XL groeit mee met je plannen. Bekijk de maten en vraag direct een offerte aan voor jouw Trendhout Refter XL.
Wat is de Trendhout Refter XL?
De Trendhout Refter XL is een houten buitenverblijf van Douglas met een plat dak, een overstek aan de voorzijde en staanders van 145 x 145 mm. Onder het overstek sta je droog voor de deur van je schuur of tuinkamer. De schroeven in de schoren en ringbalken zijn weggewerkt met houten doken. Daardoor oogt de constructie strak en netjes afgewerkt. Volgens Trendhout is de Refter XL een van de populairste modellen uit de collectie.
Bestrating.nl is officieel dealer van Trendhout buitenverblijven en levert het complete bouwpakket. Zoek je een buitenverblijf met zware staanders en een breedte tot 14,40 meter? Dan past de Trendhout Refter XL bij jouw plannen.
Waarin verschilt de Trendhout Refter XL van de Casa en de Palermo?
De Trendhout Refter XL heeft zwaardere balken dan de Casa en heeft een overstek aan de voorzijde, anders dan de Palermo. De Trendhout Casa staat op staanders van 120 x 120 mm en heeft één diepte van 3,30 meter. De Refter XL staat op staanders van 145 x 145 mm, met ringbalken en gordingbalken van 65 x 145 mm. Bovendien kies je bij de Refter XL uit drie dieptes.
De Trendhout Palermo heeft ook staanders van 145 x 145 mm, maar een plat dak zonder overstek. Kies de Refter XL voor een overdekte plek voor de deur en een groot maatbereik. Kies de Palermo voor een rechtlijnig dak zonder overstek.
Welke maten heeft de Refter XL?
De Trendhout Refter XL is leverbaar in drie dieptes: 2,85 meter, 3,40 meter en 4,00 meter. De hoogte is bij alle uitvoeringen 2,60 meter. Bij een diepte van 2,85 meter kies je een breedte van 3,75 tot 7,85 meter. Bij 3,40 meter diep loopt de breedte van 3,10 tot 9,55 meter. De diepte van 4,00 meter heeft het grootste bereik, met breedtes van 3,75 tot 14,40 meter.
Meet vooraf de plek in je tuin op. Houd daarbij rekening met loopruimte rond het buitenverblijf en de plek van de deur. Twijfel je tussen twee maten? Onze specialisten rekenen graag met je mee.
Hoe is de Refter XL opgebouwd?
De Trendhout Refter XL bestaat uit onbehandeld Douglas hout, kunstmatig gedroogd en geschaafd. De staanders meten 145 x 145 mm. De rechte schoren, ringbalken en gordingbalken meten 65 x 145 mm. Het dakbeschot bestaat uit vellingdelen van 18 x 145 mm met EPDM rubberfolie als dakbedekking. Boeidelen van 28 mm werken de dakrand af.
De Refter XL wordt geleverd als bouwpakket met bevestigingsmateriaal en een duidelijke opbouwhandleiding. De schroefgaten zijn voorgeboord en alle onderdelen zijn op lengte afgekort. Na de montage werk je de schroefgaten af met de meegeleverde houten doken. Het buitenverblijf kun je ook gespiegeld opbouwen. Geef je de montage liever uit handen? Bestrating.nl verzorgt de montage tegen een meerprijs.
Hoe deel je een Refter XL buitenverblijf in?
Een Refter XL buitenverblijf deel je vrij in, bijvoorbeeld met een schuur aan één kant en een overkapping aan de andere kant. Bij het schuurtje kun je de opening boven de ringbalk laten dichtmaken voor een volledig afgesloten berging. Drie projecten van Trendhout tonen wat je bouwt met de Trendhout Refter XL:
- Refter XL van 6,75 x 4,40 meter: een schuurtje met overkapping.
- Refter van 7,85 x 4,00 meter: een tuinhuis met overkapping.
- Refter van 12,00 x 4,00 meter: een tuinkantoor met overkapping.
Trendhout spuit de constructie op aanvraag in een kleur naar keuze. Een zwarte constructie geeft de Refter XL een stoer karakter.
Kom langs voor advies over de Trendhout Refter XL
Advies over de Trendhout Refter XL krijg je bij Bestrating.nl in Assen. Onze specialisten helpen je kiezen tussen de drie dieptes en denken mee over de indeling van schuur en overkapping. Onze showtuin van meer dan 5.000 m² staat 24/7 open. Voor persoonlijk advies kom je tussen 8:00 en 17:00, vrijblijvend of op afspraak.
In de showtuin loop je langs complete buitenverblijven en diverse soorten bestrating. Zo kies je tijdens één bezoek ook de vloer voor onder je overkapping. Particulieren, hoveniers en aannemers zijn allemaal welkom. Plan je bezoek en zet samen met ons de eerste stap naar jouw Trendhout Refter XL.
Veelgestelde vragen
De Trendhout Refter XL heeft een hoogte van 2,60 meter en is leverbaar in drie dieptes: 2,85 meter, 3,40 meter en 4,00 meter. Bij een diepte van 2,85 meter loopt de breedte van 3,75 tot 7,85 meter. Bij 3,40 meter diep kies je uit breedtes van 3,10 tot 9,55 meter. Met een diepte van 4,00 meter gaat de breedte van 3,75 tot 14,40 meter. Onze specialisten in Assen helpen je graag bij het kiezen van de juiste maat.
Het verschil tussen de Trendhout Refter XL en de Mensa zit in de balken, de dieptes en de breedtes. Beide modellen hebben staanders van 145 x 145 mm en een overstek aan de voorzijde. De Refter XL heeft ringbalken en gordingbalken van 65 x 145 mm. Bij de Mensa meten de ringbalken 45 x 145 mm en de gordingbalken 45 x 160 mm. De Mensa heeft één diepte van 4 meter en breedtes tot 9,80 meter. De Refter XL heeft drie dieptes en breedtes tot 14,40 meter.
Ja, de Refter XL bouw je zelf op met het bouwpakket, het bevestigingsmateriaal en de duidelijke opbouwhandleiding. De schroefgaten van de Refter XL zijn voorgeboord en alle onderdelen zijn op lengte afgekort. Zagen en boren is daarom niet nodig. De staanders van 145 x 145 mm zijn zwaar, dus hulp bij het plaatsen is handig. Wil je de Refter XL niet zelf opbouwen? Dan verzorgt Bestrating.nl de montage tegen een meerprijs.
Doken bij de Trendhout Refter XL zijn kleine houten blokjes voor in de schroefgaten van de schoren en ringbalken. Na de montage plaats je de doken in de voorgeboorde gaten. Daardoor zijn de schroeven niet meer zichtbaar en oogt de constructie netjes afgewerkt. De doken worden meegeleverd in het bouwpakket. Je hebt dus geen extra materiaal nodig om de schroefgaten weg te werken.
Ja, de Trendhout Refter XL is op aanvraag in kleur verkrijgbaar. Trendhout spuit de constructie dan in een kleur naar keuze. Een zwarte constructie geeft het buitenverblijf een stoer karakter, een witte constructie een frisse look. Kies je voor onbehandeld Douglas? Dan krijgt het hout na verloop van tijd een natuurlijke grijze tint. Vraag onze specialisten gerust naar de beschikbare kleuren voor jouw Refter XL.