Terras+ verband 4 cm Nero

Verwachte levertijd:
1-10 werkdagen (meestal sneller)
Info transportkosten
Artikelcode:
1001109

De terrasverband+ 4cm Nero legt u aan in een wilverband, dit wil zeggen dat kleine en grote stenen met elkaar worden afgewisseld. Hierdoor creëert u een strakke en moderne sfeer in uw tuin, terras en tuinpad. 

  • Prijs per m2
    29,95
  • Inhoud van verpakking 16.8 m2
  • Aantal lagen per verpakking 15

    • Aanwezig in onze showtuin
Let op: Indien de bestelling kleiner is dan 1 verpakking, betaalt u een toeslag van € 11.25.

Het aantal wordt automatisch geupdated naar een veelvoud van het minimaal te bestellen aantal.

Totaalprijs  
Houd rekening met 5% snijverlies
Aantal verpakkingen
Aantal lagen

Let op: Er is vaak 5% snijverlies. Er wordt aangeraden om 5% meer te bestellen dan u nodig hebt.

Gratis levering vanaf 1000,-*
Snelle support via onze chat!
9.5 klantbeoordeling
5.000 m² showtuin & showroom
Betaal eenvoudig achteraf, via iDEAL, Creditcard & meer

Terras+ verband 4 cm Nero

  • Productomschrijving
  • Reviews
  • Gerelateerde producten

Productomschrijving

Terrasverband+ 4 cm Nero

Met de Terrasverband+ 4 cm Nero krijgt uw terras of tuin meer karakter. De tuintegels ontvangt u in verschillende formaten, waardoor uw tuin of terras extra opvalt. Het resultaat is een modern oppervlak, met voldoende bescherming tegen vuil en onkruid. De terrasverband+ 4 cm is ontzettend mooi voor als u een nieuw terras of looppad wilt aanleggen. Verder is de tuintegel ook geschikt voor in openbare ruimtes. 

Voordelen Terrasverband+ 4 cm 

De tuintegels hebben diverse voordelen. Zo zijn de tuintegels vorstbestendig, kleurondersteunend, uitbloeiremmend, licht van gewicht en worden de tuintegels bij natte omstandigheden niet glad. 

Hoe leg ik een Terrasverband+ 4 cm aan?

Doordat u de terrastegel met een voeg aanlegt is er weinig kans op onkruid. Wij adviseren de terrastegel te voegen met Varistone LM Aqua of GatorSand XP G2 (let hierbij wel op de kleur die u besteld). 

Hoe onderhoud ik een Terrasverband+ 4 cm?

Wij adviseren u om de terrastegels te onderhouden met de WS Seal & Protect. Met de WS Seal & Protect zorgt u ervoor dat uw betontegels langer mooier blijven.

Kom naar onze showtuin in Assen!

Onze showtuin van meer dan 5.000 m² in Assen kunt u zonder afspraak bezoeken. Wij hebben een breed assortiment met oud en nieuw gebakken bestrating, betonnen sierbestrating, natuursteen, keramische tuin/terrastegels, kunstgras en tuinverlichting, tuinhuizen en blokhutten (ook maatwerk), luxe overkappingen en veranda’s, tuinhout en schuttingen. Er zijn altijd meerdere medewerkers van ons beschikbaar om u te helpen. Wij geven u gratis en vrijblijvend advies en kunnen een aanbieding op maat maken!

Product specificaties

Formaat
Wildverband
Toepassingen
Tuin, Terras
Dikte
4 cm
Kleur
Zwart
Materiaal
Beton
Merk
Excluton
Serie
Terrasverband+
EAN
8718246101437
Kenmerken
Geïmpregneerd

Gerelateerde producten

Terrasverband+ 4 cm Grezzo Terras+ verband 4 cm Grezzo
Zeer voordelig
Terras+ verband 4 cm Grezzo
Prijs per m²
29,95
1-10 werkdagen (meestal sneller)
Terrasverband+ 4 cm Grijs/Zwart vooraanzicht Terras+ verband 4 cm Grijs/Zwart
Geïmpregneerde tuintegel
Terras+ verband 4 cm Grijs/Zwart
Prijs per m²
29,95
1-10 werkdagen (meestal sneller)
Abbeystones wildverband 6 cm Zomerbont met deklaag Abbeystones wildverband 6 cm Zomerbont met deklaag
Getrommelde stenen
Abbeystones wildverband 6 cm Zomerbont met deklaag
Prijs per m²
33,95
1-10 werkdagen (meestal sneller)
Abbeystones wildverband 6 cm Grijs/Zwart met deklaag Abbeystones wildverband 6 cm Grijs/Zwart met deklaag
Verouderde look
Abbeystones wildverband 6 cm Grijs/Zwart met deklaag
Prijs per m²
33,95
1-10 werkdagen (meestal sneller)
Abbeystones wildverband 6 cm Nero met deklaag Abbeystones wildverband 6 cm Nero met deklaag
Nostalgische look
Abbeystones wildverband 6 cm Nero met deklaag
Prijs per m²
33,95
1-10 werkdagen (meestal sneller)
Copyright © 2021 Bestrating.nl B.V. - Alle rechten voorbehouden. | Algemene voorwaarden | Privacybeleid | Cookies