Blijf op de hoogte van de nieuwste producten en ontvang exclusieve aanbiedingen.
Keramische Tegel Cera3line Lux & Dutch 100x100x3 cm Natura Ivory
- Prijs per m² 89,50
- Inhoud van verpakking 18 m²
- Aantal lagen per verpakking 18
Beschikbare kleuren
Beschikbare afmetingen
- Productomschrijving
- Reviews
- Gerelateerde producten
- Aanbevolen producten
Productomschrijving
Keramische Tegel Cera3line Lux & Dutch 100x100x3 cm Natura Ivory
Zoek je een terras met een heldere, moderne uitstraling en een minimum aan voegen? De Cera3line Natura Ivory (100x100x3 cm) biedt een solide en stijlvolle basis voor elke buitenruimte. De kleur 'Ivory' is koeler van toon dan de Sand-variant, wat zorgt voor een frisse, serene sfeer die uitstekend combineert met materialen als staal, glas en strakke witte of grijze gevels.
De tegel is voorzien van een subtiele kalksteenlook met een lichte adering en een verfijnde glans, wat diepte geeft aan het oppervlak zonder onrustig te ogen. Dankzij de dikte van 3 cm massief keramiek geniet je van de hoogste technische standaarden: de tegel is extreem sterk, kleurvast en bestand tegen alle weersinvloeden.
De voordelen van de Natura Ivory XL:
-
Naadloos Design: Door het royale formaat van 1 bij 1 meter zijn er nauwelijks voegen zichtbaar, wat zorgt voor een ongekend ruimtelijk effect.
-
Verfijnde Esthetiek: De matte afwerking en subtiele adering geven het terras een hoogwaardige, natuurlijke uitstraling.
-
Onderhoudsvrij Gemak: Keramiek is niet poreus, waardoor vuil, vet en groene aanslag zich niet kunnen hechten. Schoonmaken is daardoor een fluitje van een cent.
-
Onverwoestbaar: De tegel is volledig krasvast, vorstbestendig en behoudt zijn kleur, zelfs na jarenlange blootstelling aan direct zonlicht.
-
Duurzaamheid: Voorzien van het Greenlabel, wat staat voor een milieubewust productieproces en een lange levensduur.
Belangrijk: De afbeeldingen kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Om mogelijke teleurstellingen te voorkomen, raden we aan om de producten in het echt te bekijken. Let op dat sommige tegels gerectificeerd kunnen zijn, wat betekent dat ze een afwijkende afmeting kunnen hebben. Dit is meestal geen probleem, behalve wanneer u meerdere series met elkaar wilt combineren. Vragen? Neem gerust contact met ons op!
Product specificaties
- In showtuin
- Nee
- Gebruik / Toepassing
- Tuin / Terras, Dakterras / Balkon
- Grootte
- Groot (groter dan 60x60)
- Vorm
- Vierkant
- Merk
- Gardenlux
- Categorie
- Tuintegels keramiek
- Randafwerking
- Zonder facet
- Materiaal
- Keramiek
- Kleur
- Licht genuanceerd
- Formaat
- 100x100 cm
- Dikte
- 3 cm
- Serie
- Cera3line
- Stijl
- Modern, Lounge, Eco




































