Aqua Brick 22% open 10x30x8 cm Zwart

Aqua Brick 22% open 10x30x8 cm Zwart

Verwachte levertijd:
1-10 werkdagen (meestal sneller)
Informatie transportkosten (regio afhankelijk)
Artikelcode:
101049
Op voorraad
Beschikbare kleuren
Beschikbare afmetingen
  • Prijs per m²
    42,50
  • Inhoud van verpakking 6 m²
  • Aantal lagen per verpakking 200
Totaalprijs 1,28
Houd rekening met 5% snijverlies
Aantal verpakkingen 0.01
Aantal lagen 1

Productomschrijving

Aqua Brick 22% open 10x30x8 cm Zwart

Vanwege klimaatverandering zien we niet alleen wereldwijd stijgende temperaturen, maar ook veranderingen in neerslagpatronen.

In Nederland worden we vaker geconfronteerd met overstromingen als gevolg van hevige neerslag.

Deze waterdoorlatende stenen zijn uitstekend geschikt voor de bestrating van uw oprit of parkeerplaats. De grijze 20% open variant is de meest waterdoorlatende steen binnen de Aqua Brick serie.

Andere kleuren: Dit product is verkrijgbaar in twee kleuren en wordt geleverd in drie verschillende doorlaatbaarheidsuitvoeringen.

Belangrijk: De afbeeldingen kunnen enigszins afwijken van de werkelijkheid. Om mogelijke teleurstellingen te voorkomen, raden we aan om de producten in het echt te bekijken. Vragen? Neem gerust contact met ons op!

 

Product specificaties

Merk
Gardenlux
Materiaal
Beton
Kleur
Antraciet / zwart
Formaat
Langformaat
Dikte
8 cm
EAN
1128080006077
Stijl
Eco

Gerelateerde producten

slide 1 to 4 of 5

Aanbevolen producten

slide 1 of 1
Copyright © 2021 Bestrating.nl B.V. - Alle rechten voorbehouden. | Algemene voorwaarden | Privacybeleid | Cookies